Äritegemise rõõm

Pragmaatilised abivahendid, lood ja soovitused, millega pöördeliselt muuta oma äritegemise viisi.

„Äritegemise rõõm ei seisne hüsteerilises õnnes. See tähendab teadmist, et sinu tehtud valikud võivad vahel toimida, vahel mitte, aga oled sellest hoolimata valmis julgelt edasi rühkima, muutuma ja vajadusel isegi oma plaanidest loobuma. Äritegemise rõõm tähendab sellise harmoonilise süsteemi loomist, mis võimaldaks sinu ellu iga päev ilmuda rohkemal, kui meie reaalsus seda pealtnäha lubab.“
Simone Milasas, C FMW

Raamatu autor Simone Milasas on võimekas juht, kes reisib ringi üle kogu maailma, et näidata inimestele, kuidas teha äri lähtuvalt rõõmust. Juba kakskümmend aastat on ta olnud moodsate ettevõtete loomise ja arenduse esirinnas. Ta näeb võimalustes ja tulevikus leiduvat rõõmu ning teab, et igas valikus on peidus ka potentsiaalsed võimalused.

Simone on töötanud paljudel eri tegevusaladel kõikjal maailmas. Talle on kuulunud firmad, ta on ise firmasid asutanud, neid juhtinud ja neid kõiki muutnud, tutvustades entusiastlikult inimestele erinevaid võimalusi. Tema eesmärk on inimesi võimendada, et ka teised näeksid äri kui loomise allikat. Simone on Äritegemise Rõõmu programmi asutaja ja ühtlasi ka enam kui 170 riigis tegutseva Access Consciousnessi™ ülemaailmne koordinaator.

Simone Milasas

Autor

Periood

kajastust

Projekti ülevaade

Monika Kuzmina

Monika Kuzmina

Vastutaja

Iseendaks olemine tähendab oma reaalsuses elamist, ükskõik, milline see ka poleks.

Katkend raamatust

Raha tekitamine: lõbus, lõbus, lõbus!

Kõik ei pea raha tekitamist lõbusaks tegevuseks. Mõned inimesed usuvad, et ei suuda raha tekitada. Nad muretsevad selle pärast, sest ei tea, kust nende soovitav raha peaks tulema või siis hoiavad nad kramplikult kinni olemasolevast rahast. Raha kaotamine tähendab seda, et nad on läbi kukkunud. Nende suhtumine on selline: «Ma ei tohi sellest rahast ilma jääda, sest mul läheks terve igavik taas sellise summa tekitamiseks – seega ei tohi ma mingil juhul ebaõnnestuda.» Nad on niivõrd ametis olemasolevast rahast kinni hoidmisega, et ei saagi rohkem raha vastu võtta.

Ent on olemas ka selliseid inimesi, kes püüavad pidevalt välja nuputada, kuidas rohkem raha saada. Nad ütlevad: «Teen sinu heaks üht, teist ja kolmandat. Kui palju sa mulle selle eest maksad?» Inimesed, kes püüavad välja nuputada, kuidas rohkem raha saada, on tihtipeale need, kes ei paista seda sugugi suutvat, aga need, kes tekitavad raha lõbu pärast, saavad pealtnäha kogu aeg raha juurde.

Kajastused

KÜSI PAKKUMIST