Elu vägevaim seiklus

Disney tegevjuhina tegutsenud Robert Iger, kes valiti aastal 2019 Times ajakirja poolt aasta äriinimeseks, jagab käesolevas raamatus ideid ja kogemusi nii juhtimisest, mida ta on ammutanud enda 15 aastase tegevjuhi karjääris, kui ka elust enesest.

Robert Iger sai Walt Disney ettevõtte tegevjuhiks 2005. aastal. See oli ettevõttele keeruline aeg. Konkurents ainult tugevnes ning tehnoloogia areng ennustas uut tormilist murrangut.

Täna on Disney üks suuremaid ja hinnatumaid meediaettevõtteid maailmas, mille osaks on teiste seas Pixar, Marvel, Lucasfilm ja 21st Century Fox. Ettevõtte väärtus on kasvanud mainitud tegevjuhi tulemise ajast viis korda ning Robert Iger ise on tunnustatud üheks innovaatilisemaks ja edukamaks tegevjuhiks meie ajastul.

Käesolevas raamatus ” Elu vägevaim seiklus “jagab Robert Iger muuhulgas enda järgmisi põhimõtteid:

Optimism. Isegi raskel ajal leiab juht optimismi säilitades paremaid võimalikke tulemusi ja on alati hinnatum ning tulemuslikum, kui ta oleks pessimistina või näpuga näitajana.

Julgus. Juhid peavad olema valmis võtma riske ja panustama suurelt. Läbikukkumise hirm hävitab loovuse.

Otsustavus. Kõiki otsuseid, ükskõik kui keerulised nad ka ei oleks, on võimalik teha õigeaegselt. Otsustamatus tekitab raiskamist ja moraali langust.

Õiglus. Oskus inimesi kohelda väärikalt, empaatiliselt ja olla nendega heas kontaktis.

Raamatust leiad põnevaid lugusid, tähendusrikkaid avastusi ja elu õppetunde koos Robert Igeriga, mida ta on kogenud alustades ABC stuudiost kuni koostöö ja sõpruseni Steve Jobsiga.

Robert Iger

Autor

Periood

kajastust

Projekti ülevaade

Monika Kuzmina

Monika Kuzmina

Vastutaja

Kui usud, et midagi on võimalik teha paremini, siis pinguta selle nimel. Kui sinu töö seisneb millegi loomises, siis loo midagi suurepärast.

Nõuanded

Nõuanded ärist ja juhtimisest:

  • Isegi raskel ajal leiab juht optimismi säilitades paremaid võimalikke tulemusi ja on alati hinnatum ning tulemuslikum, kui ta oleks pessimistina või näpuga näitajana.
  • Julgus. Juhid peavad olema valmis võtma riske ja panustama suurelt. Läbikukkumise hirm hävitab loovuse.
  • Otsustavus. Kõiki otsuseid, ükskõik kui keerulised nad ka ei oleks, on võimalik teha õigeaegselt. Otsustamatus tekitab raiskamist ja moraali langust.
  • Õiglus. Oskus inimesi kohelda väärikalt, empaatiliselt ja olla nendega heas kontaktis.

 

Kajastused

KÜSI PAKKUMIST