Kuidas võita sõpru ja mõjutada inimesi

Kuidas võita sõpru ja mõjutada inimesi?

Dale Carnegie kirjutatud ja Heliose kirjastatud raamat “Kuidas võita sõpru ja mõjutada inimesi?” on maailma mõjukaimate raamatute topis 19. kohal ning see on ainulaadne raamat, mis annab aegumatuid ja universaalseid soovitusi inimsuhete rägastikus õige tee leidmiseks. „Rääkige inimestele neist endist ja nad kuulavad tundide viisi,” kirjutab Dale Carnegie oma raamatus.

Dale Carnegie

Autor

Periood

kajastust

Projekti ülevaade

Monika Kuzmina

Monika Kuzmina

Vastutaja

Iga kord, kui te kodunt väljute, hoidke pea püsti ja hingake kopsud õhku täis, nautige päikesepaistet, tervitage sõpru naeratusega ja lisage südamlikkust igasse käepigistusse.

6 nippi

6 kiiret nippi, millele mõelda, et võita sõpru ja mõjutada inimesi:

1. Inimene ise mõtleb tõelisele põhjusele. Seda polegi tarvis rõhutada. Kuid me kõik, olles südamepõhjas idealistid, armastame mõelda põhjustele, mis kõlaksid hästi. Nii et, kui soovid inimeste meelt muuta, pead toetuma üllastele motiividele.

2. Oota lõpliku otsusega mõni päev ja mõtle veel kord järele.

3. Ainus aus teguviis on lepingust kinnipidamine.

4. Ükski asi ei mõju igas olukorras – ja ükski asi ei mõju kõigile inimestele. Kui oled rahul seniste tulemustega, milleks siis taktikat muuta? Kui pole rahul, miks siis mitte katsetada?

5. Inimesed on ausad ja tahavad täita oma kohustusi. Erandeid tuleb võrdlemisi harva ette ja ma olen veendunud, et ka petisekalduvustega inimene toimib enamasti soovitaval kombel, kui annad talle tunda, et pead teda ausaks, otsekoheseks ja õiglaseks.

6. Tugine õilsatele motiividele!

 

Kajastused

KÜSI PAKKUMIST