Maxwelli mõtteterad igaks päevaks

Milles seisneb edu võti? Mis eristab suuri asju korda saatvaid inimesi nendest, kes lihtsalt ära elavad? Nimelt see, mida edukad inimesed iga päev teevad. Kellegi edu saladuse võib leida tema päevaplaanist.

Inimesed, kes saavutavad oma potentsiaali, suudavad seda seetõttu, et panustavad endasse iga päev. Nad leiavad aega selleks, et endale väärtust lisada. Ja seetõttu on nad võimelised jagama väärtust ka teistele.

„Maxwelli mõtteterad igaks päevaks“ on loodud selleks, et aidata sul endasse panustada aasta igal päeval. Raamatus on 365 eraldiseisvat lühikest peatükki, millest igaüks sisaldab ühte väärtuslikku juhtimistarkust ning on mõeldud sinu:

  • julgustamiseksja innustamiseks
  • õpetamiseks ja suunamiseks
  • proovile panemiseks
  • või arengule õhutamiseks

Nii saad suurepärase võimaluse igal päeval lugeda mõne minutiga läbi ühe neist ning saadud tarkused enda jaoks läbi töötada ja kohe ka ellu rakendama asuda. Iga peatükk lõpeb mõttega, mis võtab kokku päevase tekstijupi ja on sulle toeks igapäevastes toimetustes.

Raamatut ei pea aga ilmtingimata alustama algusest või läbima kõiki peatükke järjest.

John C. ­ Maxwell

Autor

Periood

kajastust

Projekti ülevaade

Monika Kuzmina

Monika Kuzmina

Vastutaja

Inimesed, kes saavutavad oma potentsiaali, suudavad seda seetõttu, et panustavad endasse iga päev.

Autorist

Maxwell on rahvusvaheliselt tunnustatud juhtimisekspert ja ettevõtja, kelle teoseid on tõlgitud viiekümnesse keelde ja müüdud üle 19 miljoni eksemplari ning 14 neist on pälvinud New York Timesi menuki staatuse. Ta on oma raamatusse koondanud enda ja teiste tunnustatud juhtide hindamatuid ning parimaid elu- ja juhtimiskogemusi ja soovitusi väga inspireerival viisil.

Maxwell on öelnud: «Te ei saa kasvada, kuni te pole valmis muutuma. Ja te ei muutugi, kuni te igapäevaselt midagi ei muuda.»

Kajastused

KÜSI PAKKUMIST