Miks sa oled rumal, haige ja rahast lage…

Randy Gage nimetab ennast külluse eest võitlejaks meie kõige suurema vastasega – iseendaga. Teda on nimetatud Külluse Jedi Rüütliks, sest tema ärid on aidanud saada miljonäriks ning ideed muutnud mõtlemist ja elu väga paljudel inimestel.

Autori ülimalt põnev elukäik keskkoolist väljakukkujast ja miinimumpalgaga nõudepesijast kuni eduni multimiljonärina on pannud imestama paljusid inimesi üle maailma. Sinna on ta jõudnud aga üksnes oma mõttemaailma, uskumusi ja käitumist oluliselt muutes.

Randy raamat „Miks sa oled RUMAL, HAIGE ja RAHAST LAGE… ning kuidas saada NUTIKAKS, TERVEKS ja RIKKAKS!“ toob välja saladused, kuidas tuua oma ellu tervist, õnne ja küllust, kuid tavapäratul ja seninägematul viisil. Kriitiline, käre ja julmalt aus Randy Gage tulistab oma otsekohese keelekasutusega selle pihta, mis on hoidnud meid rumala, haige ja rahast lagedana, ning näitab teed, kuidas jõuda välja nutika, terve ja rikka elu juurde. Oma õpetusi illustreerib ta isiklikust elust võetud ohtrate praktiliste näidetega.

Randy Gage

Autor

Periood

kajastust

Projekti ülevaade

Monika Kuzmina

Monika Kuzmina

Vastutaja

Sinu peamised, kõige olulisemad uskumused suhete, raha ja edu kohta programmeeritakse sinusse enne, kui saad kümneaastaseks!

Paned kõiki enda ümber oma ohvriks olemise lugu uskuma ning lõpuks käitud ka ise enda loodud stsenaariumi järgi. Randy Gage selgitab raamatus „Miks sa oled rumal, haige ja rahast lage“, miks tahavad nii paljud inimesed sedavõrd meeleheitlikult ohvrimeelsuses püsida.

  • Nii saavad nad endale kinnitada, et elus ette tulevad ebaõnnestumised pole nende süü.
  • Nii on lihtsam uskuda, et kõigi halbade asjade eest saab süüdistada väliseid tegureid, võtmata isiklikku vastutust.
  • Nii saavad nad teistelt tähelepanu, kaastunnet ja lohutust.
  • Nii asendavad nad armastuse, mida nad tegelikult vajavad, kuid ei oska vastu võtta, tähelepanu, kaastunde ja lohutusega.
  • Nii saavad nad viidata minevikus aset leidnud tõrjutuselt kui põhjustele, miks nad ei saa enam kunagi kellegagi emotsionaalselt lähedaseks.
  • Nii saavad nad kasutada varasemaid ebaõnnestumisi kui õigustust kunagi mitte isegi proovida seada endale kõrgeid eesmärke ja võtta endale olulisi ülesandeid.
  • Nii saavad nad kinnitust, et nad on vaid „vaesed patused“, „nad ei küündigi millenigi“ või pole neil õiget haridust või õigeid tutvusi, et edu saavutada.
  • Nii saavad nad end juba väikese poisi või tüdrukuna tunda kangelasena, kes võitleb vastu ootusi kurjade jõududega.
  • Nii tunnevad nad end rohkem spirituaalsete inimestena, kuna usuvad, et on ohverdanud oma õnne füüsilise inimesena ja pälvivad tegeliku autasu teispoolsuses.
  • Nii saavad nad jääda alateadlikku seisundisse nagu suurem osa inimesi ning lasta lihtsalt elul voolata, ilma et peaks ise mõtlema.

Kajastused

KÜSI PAKKUMIST