Miljonäri mõtteviisi saladused

T. Harv Ekeri raamat “Miljonäri mõtteviisi saladused” on kiirtee teadmistest, mis viinud tippu lugematul hulgal inimesi, kes neid põhimõtteid enda elus teadlikult kasutanud on. Nende põhimõtete alusel tehtud koolitused on aga tänaseni ühed enim müüdud maailmas.

Autor pakub uusi mõtlemise kontseptsioone ja ütleb sirgjooneliselt: “Anna mulle viis minutit ja ma võin ennustada sinu finantsilist tulevikku terveks eluks.” Tema meetod selleks on sinu rahalise mõtlemise ja edusse suhtumise hindamine.

Meil kõigil on oma nähtamatu suhtumine rahasse ja edusse, mis loob aga nähtavaid tulemusi. Sa võid teada kõike turundusest, müügist, läbirääkimistest, aktsiatest, kinnisvarast ja finantsmaailmast, kuid kui sinu alateadlik suhtumine rahasse ei ole orienteeritud edule, ei saavuta sa ka nähtavaid rahalisi tulemusi või lausa kaotad raha järjepidevalt. Hea uudis on see, et sinu rahalist termostaati on võimalik alati muuta.

“Miljonäri mõtteviisi saladused” on kaks raamatut ühes. Esimene osa selgitab ja hindab seda, kuidas sinu rahaline mõtlemine toimib. Autori unikaalne kombinatsioon tänavatarkustest, huumorist ja südamlikkusest õpetab nägema mõjutusi, mis ulatuvad tagasi lapsepõlve ja kinnistavad sinu finantsilist saatust. Siit õpid hindama enda rahalist mõtlemist ja seda ümber pöörama mitte ainult edu loomiseks, vaid ka selle säilitamiseks ja kasvatamiseks.

Raamatu teine osa tutvustab 17 külluse postulaati, mis kirjeldavad täpselt, kuidas rikkad inimesed mõtlevad ja tegutsevad ning mille poolest erinevad nad vaestest või keskklassi inimestest. Iga postulaat sisaldab igapäevaelus reaalselt kasutatavaid tegevusi, mis viivadki sind samm sammult jõukuse kasvatamisele.

T. Harv Eker

Autor

Periood

kajastust

Projekti ülevaade

Monika Kuzmina

Monika Kuzmina

Vastutaja

Edukad inimesed võtavad teisi edukaid inimesi kui motiveerimisvahendeid. Nende jaoks on teised edukad inimesed eeskujud, kellest õppida.

Miljonäri mõtteviisi harjutused

  1. Astu mängu. Otsusta, mis valdkonnas või mis projektiga sa tegeleda tahad. Ükskõik, mida sa siiani ootasid, unusta see. Alusta kohe sellega, mis sul olemas on. Kui võimalik, alusta kellegi alluvuses või koos kellegagi, et sa saaksid valdkonda tundma õppida. Kui sa oled seda juba teinud, siis ära enam viivita. Hakka tegutsema!
  2. Harjuta optimismi. Ignoreeri täna kõike, mida sulle probleemidest või takistustest räägitakse ja leia neis uusi võimalusi. Sa ajad pessimistlikud inimesed sellega küll lausa hulluks, aga vahet ju pole. Nad ise on selles süüdi!
  3. Keskendu sellele, mis sul on, mitte sellele, mida pole. Koosta nimekiri kümnest asjast, mille üle sa tänulik oled ning loe need valjusti ette. Seejärel loe seda nimekirja järgneva kolmekümne päeva jooksul igal hommikul. Kui sa ei hinda seda, mis sul juba olemas on, ei saa sa midagi juurde ega vajagi neid.

Kajastused

KÜSI PAKKUMIST