Miljonäri taskuraamat

„Miljonäri taskuraamat“ on sulle, kui unistad finantsvabadusest. See raamat on kirjutatud eesmärgiga olla sulle toeks nii kaua, kuni saavutad oma tulemused.

Kaheksa sammu, mida Grant Cardone siin välja toob, on lihtsad ja võimaldavad alustada juba täna, et liikuda miljonäri staatuse poole.

Olgem ausad, sinu vanemad ei õpetanud sulle täpselt, kuidas saada rikkaks, ja koolides ei ole sellist ainekava. Grant Cardone kutsub sind hankima see raamat nii endale kui ka sõbrale või sõpradele, et liiguksite koos edasi ja toetaksite üksteist nii kaua, kuni olete oma eesmärgid saavutanud!

Grant Cardone netovaraks hinnatakse 2019. aastal üle 300 miljoni dollari. Ta juhib mitut ettevõtet, millest suurim, Cardone Capital, haldab vara üle ühe miljardi dollari väärtuses. Grant Cardone on hinnatud koolitaja ja teda peetakse tänapäeval kõige tuntumaks müügikoolitajaks maailmas.

Grant Cardone

Autor

Periood

kajastust

Projekti ülevaade

Monika Kuzmina

Monika Kuzmina

Vastutaja

Sa ei saa rikkaks oma riidekapis, garaažis või elutoas tegutsedes. Seda ei juhtu. Kõik garaažimiljardärid said rikkaks siis, kui lahkusid garaažist, et müüa ideed, leiutist või toodet.

Kuidas seada sammud rikkaks saamise teele?

Esimene samm: miljonäri otsus

Suurim viga on arvata, et miljonäriks pole võimalik saada. Inimesed lihtsalt ei usu, et see võib juhtuda. Seega pead esmalt otsustama, et sinust saab miljonär, multimiljonär või isegi miljardär, kui soovid. Pead tegema otsuse ja siis seda järjekindlalt võimendama. Pane mõte kohe idanema, öeldes: “Ma saan väga-väga rikkaks.” Inimesed, kes on rikastunud, mõistavad, et rahalise vabaduse loomine on riski väärt. Kas kõik saavad sellega hakkama? Pea meeles, et üle 80 protsendi kõigist tänapäeva miljonäridest on ennast ise üles töötanud ja neid nimetatakse esimese põlvkonna miljonärideks, see tähendab, et nad ei ole oma miljoneid pärinud.

Teine samm: miljonäri matemaatika

Teine samm on natuke arvutada. Kas teadsid, et enamik inimesi toodab või puutub oma elu jooksul kokku ühe miljoni dollariga? Kui teenid kakskümmend aastat 50 000 dollarit aastas, siis teenid ühe miljoni. Et iga eesmärk oleks saavutatav, tuleb uskuda võimalusse, et see on tegelikkusega kooskõlas ja teostatav. Selleks tuleb teha miljoni dollari arvutus. Kui mitut moodi saad koguda ühe miljoni? Peaksid need kõik läbi arvutama. Selle eesmärk on ülesannet lihtsustada.

Kolmas samm: suurenda sissetulekut 

Kui oled arvutused teinud ja mõistnud, kui reaalne on väga rikkaks saada, pead keskenduma sissetulekute suurendamisele. Alguses sea selleks lihtsalt uusi eesmärke ja siis tee kõik, et tulu kasvatada, kõigepealt väikeste sammude kaupa ja hiljem hüppeliselt. Kui oled müügiinimene, siis tead, mida pead tegema. Müü rohkem! Kui sa ei tööta müügialal, siis otsi igasuguseid mooduseid, kuidas tulu juurde saada. Ära ütle, et ei suuda, see pole tõsi – igaüks võib rohkem teenida. Vaata üle asjad, mida sa enam ei kasuta, ja pane need müüki. Ära isegi muretse, kui vähe või palju sa nende eest saad; müü need maha, anneta heategevuseks ja saad maksusoodustust. Võid endale hankida lisaks teise töö ettekandja, lapse- või loomahoidja, keeleõpetaja, Uberi juhi või tänavamuusikuna. Tänapäeval on palju võimalusi, kuidas sissetulekut kasvatada. Alates interneti teel toodete ja/või teenuste müümisest, kirjutades blogisid, toimetades tekste, avaldades taskuhäälinguid, luues partnerlusprogramme ja nii edasi.

Kajastused

KÜSI PAKKUMIST