Mõtlemist muutes rikkaks. Naistele

Raamatut “Mõtlemist muutes rikkaks” on müüdud üle 70 miljoni eksemplari ja seda on peetud üheks säravamaks allikaks mõtlemise jõust oma elu muutmisel, kuid oma ajastule kohaselt põhineb see enamjaolt mehelikel näidetel. Sellel ja mitmel teisel põhjusel otsustas Sharon Lechter, kes on tunnustatud mentor ja mitmete bestsellerite autor, sealhulgas kaasautor “Rikas isa, vaene isa” ja “Kolm sammu kullani” raamatutele, anda välja koos Napoleon Hilli fondiga samasisulise raamatu naistele – “Mõtlemist muutes rikkaks. Naistele.”

“Mõtlemist muutes rikkaks. Naistele” käsitleb naiste unikaalseid küsimusi pereelust kuni karjääritegemiseni ja sisaldab muuhulgas ka  näiteid Madonnast, Oprah Winfreyst, Margaret Thatcherist, J.K Rowlingust, Angela Merkelist, Mary Kay Ashist ja paljudest teistest edukatest naistest, visandades suurema plaani ja nägemuse kõikidele naistele.

Käesolevast raamatust:

  • leiad naistele mõeldud 13 sammu eduni läbi erinevate edukate naiste kogemuse ja silmade, kes on saanud maailmas üleüldise tunnustuse ja loonud tähendust,
  • õpid, kuidas tegeleda küsimustega, millega tänapäeva naine seisab silmitsi igapäevastes tegevustes koos nõuannetega, kuidas ületada takistusi ja kasutada nutikalt ära erinevaid elulisi olukordasid … perekondlikest ja tööalastest küsimustest kuni isikliku äritegevuseni,
  • saad vastuse, kuidas ületada isikliku elu ja tööelu tasakaalu küsimust ja sellest tulenevat süütunnet ning siduda endas harmooniliselt nii armastus, perekond, rahulolu kui ka edu.

Raamat aitab lugejal üles ehitada oma enda strateegia siin peituvate töölehtede kaasabil, mis aitavad luua eneseusku ja järjepidevust ning rakendada kujutlusvõimet.

Sharon Lechter

Autor

Periood

kajastust

Projekti ülevaade

Monika Kuzmina

Monika Kuzmina

Vastutaja

Kui su elueesmärk on kooskõlas ärieesmärgiga, oled peatamatu. Imed alaku!

Enese­kindluse suuren­damise juhis

Otsusta, et heidad kõik ebasoodsa keskkonna mõjud kõrvale ning ehitad oma elu korra alusel. Kui teed oma vaimsetes tugevustes ja puudujääkides inventuuri, avastad, et sinu suurim nõrkus võib olla enesekindluse puudumine. Sellest saab jagu enesesisenduse abil ja kartlikkuse saab muuta julguseks. Seda põhimõtet võib rakendada väga lihtsalt positiivsete mõtteimpulssidega, mis on kirja pandud, pähe õpitud ja pidevalt korratud, kuni neist saavad sinu alateadvuse abivahendid.

Esiteks. Tean, et võin saavutada oma elu kindla eesmärgi, ja nõuan endalt seetõttu püsivust ning pidevat tegutsemist ning luban siin ja praegu seda ka teha.

Teiseks. Mõistan, et mu meeltes valitsevad mõtted avalduvad lõpuks välises maailmas, füüsilistes tegevustes ning saavad tasapisi füüsiliseks reaalsuseks; seetõttu keskendun oma mõtetes iga päev 30 minutit sellele, et mõelda, kelleks tahan saada, ja nii loongi endast selge kujutluspildi.

Kolmandaks. Tean enesesisenduse põhimõttest, et ükskõik mis soov, mida hoian järjepidevalt silme ees, otsib lõpuks täitumiseks mingit praktilist abinõu; seetõttu pühendan iga päev kümme minutit enesekindluse arendamisele.

Neljandaks. Olen oma elu kindla lõppeesmärgi sõnastuse selgelt kirja pannud ega peatu enne, kui olen jõudnud selle saavutamiseks vajaliku enesekindluseni.

Viiendaks. Saan täielikult aru, et mitte ükski rikkus ega ametikoht ei jää püsima, kui see pole rajatud tõele ja õiglusele; seetõttu heidan kõrvale kõik tehingud, mis ei too kõigile osalistele kasu. Saavutan edu, kui tõmban ligi jõude, mida soovin rakendada, ja teiste inimeste koostöövalmidust. Ärgitan teisi mind teenima, sest olen valmis teisi teenima. Saadan minema viha, kadeduse, armukadeduse, enesekesksuse ja küünilisuse ning arendan endas armastus kogu inimkonna vastu, sest tean, et negatiivne hoiak teiste suhtes ei too mulle iial edu. Panen teised endasse uskuma, sest usun ise neisse ja endasse.

Kajastused

KÜSI PAKKUMIST