Mõtlemist muutes rikkaks

25 aastat uuris ja intervjueeris raamatu autor Napoleon Hill eelmise sajandi alguse maailma kõige rikkama mehe Andrew Carnegie juhendamisel 500 kõige edukamat inimest. Selles ajatus klassikas avaldab ta saladused, mis on olnud edukate inimeste saavutuste põhjusteks. Siin on lihtsad ja samas võimsad ning toimivad valemid, mis aitavad sind ja suunavad eesmärkide saavutamisele. Süsteemsus, lihtsus ja terviklikkus muudavad selle raamatu unikaalseks ja kordumatuks.

Anthony Robbins, Bian Tracy, Jim Rohn ja paljud teised legendid on pidanud käesolevat teost kõige mõjuvõimsamaks ja nende elu muutvamaks teadmiste allikaks. Paljude tarkade töövõtted ja teadmised tulenevad just siit. Kui me peaksime soovitama ühte kohustuslikku lugemist, et tõsta saavutusi ja edu tõeliste rikkusteni elu kõikides aspektides – siis siin see on.

Kui tunned, et vajad muutust oma perekondlikus elus, rahaasjades, karjääris või uusi sihte ja teed tagasi oma unistuste elluviimise juurde, siis õnnitleme sind – oled jõudnud õigesse kohta. Sa oled vaid ühe sammu kaugusel – otsusta! Võta sinu käte vahel olevad teadmised ja vii need ellu. Mõtle õigesti ja muuda oma elu rikkaks!

Kuidas maksimeerida raamatust tulenevat kasu?

Paljud targad soovitavad, et kõige parem teadmiste omandamise viis lugemise kõrval on rääkida saanud mõtted edasi enda lähedastele. Jaga siit saanud kalliskive ka teistega. Saage koos veelgi rohkem kasu nendest teadmistest.

Napoleon Hill

Autor

Periood

kajastust

Projekti ülevaade

Monika Kuzmina

Monika Kuzmina

Vastutaja

Need, kes kasutavad loovat kujutlusvõimet teadlikult ja mõistavad tema funktsioone, on geeniused.

Kuidas saada just seda töökohta, mida ihaldate

Igaüks teeb parima meelega sellist tööd, mis talle kõige enam sobib. Maalija armastab töötada värvidega, käsitööline käega, kirjanik aga armastab kirjutada. Vähem piiritletud eeldustega inimesed töötavad meelsasti teatud kaubandus- ja tööstusharudes. Ameerika eripära on see, et siin võib leida tööd väga mitmesugustes valdkondades: põllumajanduses, tööstuses, kaubanduses, samuti vabakutselisena.

1. Otsustage täpselt, mis tööd tahate teha. Kui sellist tööd pole olemas, siis ehk õnnestub see teil luua.

2. Valige välja ettevõte või isikud, kelle heaks soovite töötada.

3. Uurige järele kindlustusvõimalused, personalipoliitika ja edutamise perspektiivid oma tulevase tööandja juures.

4. Analüüsige oma andeid ja võimeid, mida teie võite pakkuda. Seejärel kavandage, mil viisil ja milliste vahenditega suudate oma eeliseid, teenuseid, ideid edukalt pakkuda.

5. Unustage töökoht. Ärge mõelge sellele, kas tööpakkumisi on või ei ole. Unustage tavapärane küsimus: „Kas teil leidub minu jaoks tööd?“ Keskenduge sellele, mida teie saate anda.

6. Kui olete välja mõelnud kindla tegevuskava, pange see kellegi kogenud kirjutaja abiga selgelt ja detailselt kirja.

7. Andke tegevuskava sobiva autoriteetse inimese kätte, kes teeb juba järgneva. Iga firma otsib inimesi, kes midagi väärtuslikku võivad pakkuda, olgu need siis ideed, teenused või kontaktid. Iga firma pakub rakendust sellele, kellel on kindel tegevuskava, kuidas firmale kasu luua.

Kajastused

KÜSI PAKKUMIST