Probleem pole rahas, vaid sinus

Mis siis, kui kõik sõltuks sellest, mida sina ise oled valmis… vastu võtma?

See raamat pakub sulle põhjapanevaid ideid raha kohta. Raamat „Probleem pole rahas, vaid sinus“ on kirjutatud inimestele, kes elavad rahaga seoses pidevas raskes olukorras – olgu siis asi liigses kulutamises, rahanappuses või liigses külluses.

Käesolevas raamatus jagavad Gary M. Douglas ja dr Dain Heer rahateemalisi protsesse, vahendeid ja vaatenurki, mida sa võid kasutada selleks, et muuta raha voolamist oma ellu. Me oleme töötanud koos paljude inimestega nende rahaprobleemide lahendamisel: nendega, kellel oli hinge taga vaid kümmekond dollarit, ning nendega, kellel oli kümmekond miljonit. Huvitav on see, et neil kõigil on samasugune probleem – ja see pole sugugi seotud rahaga. Asi on selles, mida inimesed ise on nõus vastu võtma. See, mida sa ei nõustu vastu võtma, loob piirangu kõigele, mis sulle omaks võib saada. Kui sa SEDA suhtumist muudad, ei ole raha sinu jaoks enam probleem!

Mis siis, kui vastuvõtmise õppimine ongi parim asi, mida sa teha võid?

Raamat „Probleem pole rahas, vaid sinus“ põhineb populaarsel Access Consciousnessi® rahaseminaril, mida on õpetatud Ameerika Ühendriikides, Kanadas, Euroopas, Aasias, Lõuna-Ameerikas, Austraalias ja Uus-Meremaal! See raamat on tõlgitud nelja eri keelde, et aidata inimestel kõikjal maailmas saavutada suurem vabadus nii oma rahaasjades kui ka elus.

„Probleem ei ole rahas. Mitte kunagi. Kõik sõltub sellest, mida sina ise oled nõus vastu võtma. Universumi küllus on piiritu. Siin raamatus käsitletud mõjusate vahendite abil on sul võimalik õppida tegema elus teistsuguseid valikuid. Sul ON võimalik luua enda jaoks teistsugune reaalsus.“

– Gary M. Douglas, Access Consciousnessi® asutaja.

Gary M. Douglas
Dr. Dain Heer

Autor

Periood

kajastust

Projekti ülevaade

Monika Kuzmina

Monika Kuzmina

Vastutaja

Kui täna pole sinu elu parim päev, siis mis pagana pärast sa üldse elus oled?

Raha voolamine

Kuidas muuta raha voolamist oma ellu?

1. Pane kõrvale kümme protsenti kõigist oma sissetulekutest. Maksa kümnist iseenda kirikule.

2. Kanna alati endaga kaasas palju sularaha, aga ära seda kuluta.

3. Esita endale tajumise, teadmise, olemise ja vastuvõtmise küsimust mitu päeva – või mitu nädalat, kuni sa hakkad muutust märkama. See on suurepärane võte, mille abil teadvustada endale oma piiranguid. Taju, tea, ole ja võta vastu see, millest mina keeldun, mida mina ei julge ega tohi, ent pean tajuma, teadma, olema ja vastu võtma selleks, et võimaldada täielikku selgust ja kergust seoses ______. Võid kasutada ka lihtsustatud versiooni: «Mida pean ma tajuma, teadma, olema ja vastu võtma selleks, et võimaldada endale ______?»

4. Ära arvusta ennast. Saa aru, et sa oled humanoid. See annab sulle lausa ebaausa eelise ülejäänud maailma ees. Võta see omaks! Kas see peegeldub ka sinu elus? Kas sul on palju raha? Varsti igatahes on.

5. Kui sa hakkad ennast arvustama, siis küsi: «Kas see kuulub mulle?» Üheksakümmend kaheksa protsenti sinu mõtetest, tunnetest ja emotsioonidest ei kuulu päriselt sulle. Sinus peituvad palju tugevamad selgeltnägijavõimed, kui sa iseendale tunnistad. Kui sa hakkad endalt küsima: «Kas see kuulub mulle?», siis saab sulle kohe selgeks, et sul ei ole tegelikult mingeid mõtteid. Sa oled sisuliselt kõlupea.

6. Ela oma elu kümne sekundi kaupa. Kui sa ei ela kümnesekundiliste sammude abil, siis ei ela sa valikutest lähtuvalt. Kui sa lood elus pidevalt kümne sekundi pikkuseid lõike, siis ei saa sa vigu teha, sest kümneks sekundiks võid sa küll teha rumala ja pöörase valiku, aga kümme sekundit hiljem selle taas ära muuta.

Kajastused

KÜSI PAKKUMIST