Sa elad vaid korra

Siit algab sinu erakordne avastusretk iseendani!

Mis sulle kõige enam korda läheb?
Mis on tulevikul sinu jaoks varuks?
Kas sa kasutad oma eluenergiat kõige tõhusamal moel – püüeldes oma unistuste poole?

See raamat aitab sul suunata pilgu tulevikku ja teha kindlaks, mida sa edaspidi kõige rohkem vajad. Ent selleks tuleb sul esmalt astuda samm tagasi ja endasse süüvida – et näha, kuidas sa oled jõudnud praegusesse seisu oma elus. See raamat näitab sulle, et pole olemas üht taevalikku teerada.

On segu mitmesugustest erinevatest sihtidest, mille poole saad püüelda, mida saad omavahel kombineerida ja ellu viia. Sa saad teada, kuidas elada eesmärgiga, nõuda tagasi oma vägi, hakata nägema asju uuest vaatevinklist ning mõista, et oma soovide täitumise nimel tuleb tegutseda.

SA ELAD VAID KORRA. SEEGA OLGU SU ELU EESMÄRK!

Noor Hibbert

Autor

Periood

kajastust

Projekti ülevaade

Monika Kuzmina

Monika Kuzmina

Vastutaja

Jah, sa saad valida, mida pidada enda eesmärgiks siin elus, ja sa saad elada just sellel eesmärgil põhinevat elu.

5 sammu

5 sammu, kuidas manifesteerida:

Esimene samm. Otsusta, mida sa kogu hinges tahad, ja aktiveeri see neljandas dimensioonis

See on nagu sihiseadmise kasvuhormoon. Otsusta, mida sa tõesti tahad, miks, ja mis tunde see sinus tekitab – need on kolm kõige tähtsamat komponenti, et ükskõik mida manifesteerida.

Teine samm. Paljasta oma südamesooviga seonduvad uskumused

  • Ma tahan endale meest, aga teda pole veel.
  • Ma tahan rohkem teenida, aga ma olen aheldatud oma töö külge.
  • Ma tahan vähist terveneda, aga arstid ütlesid, et see on võimatu.

Meile meeldib oma unistused pihuks ja põrmuks aga-aga-agatada. Ent agad on väga head selles mõttes, et viitavad meie piiratud mõtlemisele ja programmeeritud paradigmale. Kui suudame hakata agasid endale teadvustama, siis nende haare meie ümber nõrgeneb ja meil on võimalik agadele vastu hakata. Piiratud uskumused hoiavad meid kinni elus, mis on – pole vist üllatav – samuti piiratud. Sellisteks, nagu me oleme, kujundas meid see, mida me lastena nägime, kuulsime, kogesime; meie maailmapilt kujunes moondunuks ka nende hirmude tõttu, mida vanemad meile projitseerisid.

Kolmas samm. Programmeeri oma meel ümber ja loo eduks kavandatud identiteet

See on tähtis samm. Meie identiteet loob meile isikliku reaalsuse. Me usume, et identiteet on kivisse raiutud, kuid see pole nii. Kui sa usud, et sul ei õnnestu jõuda videomängus 10. tasandile, siis jäädki pidama esimesel tasandil. Aga hea on see, et tänu aju paindlikkusele ehk neuroplastilisusele on meil võimalik muutuda selliseks, nagu ise tahame. Luues uusi uskumusi, mis loovad uusi mõtteid, mis viivad uutmoodi tegudele, muudame ka tulemust.

Meil tuleb luua uusi uskumusi ja hoolitseda selle eest, et need korduste abil ka alateadvuses kinnituksid. Alateadvus on see, mis tõmbab energeetiliselt ligi või tõstab soovide vastu mässu, seega tuleb meil oma elu vilju hakata kasvatama teistmoodi seemnetest.

Neljas samm. Häälestu universumi FM-lainepikkusele. Iga päev

Universumiga samale lainele jõudmine ei ole mingi lineaarne tegevus, vaid see on elamise viis. See on valik teadvustada endale oma mõtteid ja energiat iga päev nii, et püsiksid kindlalt oma keskmes! See on teadlik valik olla inimene, kes on kindel, et elu toetab seda, mitte ei tööta selle vastu. Selline inimene juhindub armastusest, mitte egost – selline versioon sinust otsustab olla parem inimene, pagan võtaks.

Viies samm. Hakka füüsilises maailmas tegutsema inspireeritult ja juhitult

See on etapp, kus enamik läheb rappa, sest on lugenud manifesteerimise kohta raamatuid, kus on täiesti vääralt jäetud mulje, nagu oleks tegemist millegi maagilisega, mis ei nõua sinult muud kui lihtsalt visualiseerimist. Hibbert ütleb, et see on täiesti vale – pole mõtet loota, et kui lösutad küpsiseid mugides diivanil ja vaatad järjekordset episoodi sarjast „Sõbrad“, kukub sulle taevast sülle miljon.

Kajastused

KÜSI PAKKUMIST