Taevane ette­kuulutus

Kas usud, et inimesed ei kohtu siin maailmas juhuslikult, vaid neil on üksteisele midagi anda või õpetada? Kas usud, et mõtete energial on roll selles, mis Sinu ümber toimub? Kas oled viimasel ajal püüdnud leida enda elule mõtet ja õiget teed?

Kui vastasid mõnele küsimusele jaatavalt, oled valmis ühinema seiklusega, mis rullub lahti James Redfieldi vaimses põnevikus “Taevane ettekuulutus”.

Raamatut lugedes avastad ennast põnevas ja kaasakiskuvas seikluses, milles elu suuna ja mõtte kaotanud peategelane sõidab vana sõbra vihje peale Peruusse otsima sealsetest vihmametsadest leitud ligi 600 aastat e.m.a kirjutatud salajast käsikirja. Iidne käsikiri sisaldavat inimkonna arengut ja vaimset evolutsiooni puudutavaid olulisi sõnumeid, saladusi ja vastuseid.

Võimuesindajad ja kirikutegelased kardavad nende teadmiste avalikuks tulemise kahjulikku mõju religioonis kehtivatele arusaamadele ja tõekspidamistele ning püüavad kiriku ja valitsuse rolli vähenemise kartuses teha kõik selleks, et käsikirja levimist takistada. Siiski leidub ka inimesi, kes püüavad salaja kaasa aidata iidses käsikirjas leiduvate taipamiste avastamisele ning avalikustamisele.

Valitsuse kurjade käsilaste, paranoiliste preestrite ning traditsioonilistesse vaadetesse kinnistunud teadlaste vastutegevusele vaatamata avastab raamatu peakangelane tänu järjestikustele “juhuslikele” kohtumistele siiski järjekindlalt käsikirjas sisalduvaid taipamisi. Need aitavad meil mõista maailma ja inimese arengut ning märgata otseseid seoseid elus toimuvate sündmuste vahel. Näiteks suunab üks taipamine meid mõistma, et elus toimuv ei ole pelgalt kokkusattumus, vaid sõnum ja märk erinevate energiate mõjudest. Oskus neid sõnumeid tähele panna võimaldab inimestel leida enda tee ja ette näha meiega aastate jooksul toimuma hakkavat.

Võid end raamatut lugedes leida mõtisklemas maailma ja elu ilu, väe, müstilisuse, puhtuse, usalduse, inimestevaheliste suhete eetika ja palju muu üle.

“Taevane ettekuulutus” räägib meie ühiskonnas aset leidvast tohutust evolutsioonist, transformatsioonist ja vaimsest arengust.

James Redfield

Autor

Periood

kajastust

Projekti ülevaade

Monika Kuzmina

Monika Kuzmina

Vastutaja

Kui me suudame saavutada ühenduse kõrgema energiaallikaga ja koguda endale piisavalt energiat, siis hakkavad juhuslikud kokkusattumused pidevalt aset leidma.

Katkend raamatust

Sarah vaatas mulle otsa. “Möödunud aastal tegelesime Philiga siinsamas sama asjaga.” Ta vaatas Phili poole. “Paneme õige seljad kokku. Ehk suudab ta meie vahel energiat näha.”

Nad jäid mu ette seisma, seljad vastamisi. Palusin, et nad liiguksid mulle lähemale, kuni meie vahemaa oli umbes poolteist meetrit. Nad jäid taeva taustale, mis oli selles suunas vaadates ikka veel tumesinine. Minu üllatuseks oli nendevaheline ala heledam. See oli kollane või kollakasroosa.

“Ta näeb seda!” hüüatas mu näoilmet jälgiv Phil.

Sarah keeras end ümber, võttis Phili käest kinni ja nad kõndisid minust umbes kolme meetri kaugele. Nende ülakehasid ümbritses heleroosa energiaväli.

“Nii,” ütles Sarah tõsiselt. Ta oli minuni kõndinud ja mu kõrvale kükitanud. “Vaata nüüd siinset maastikku, seda ilu.”

Vaimustusin mind ümbritsevatest kujudest ja vormidest kohe. Mulle tundus, et suudan keskenduda pilku igale jämedale tammele kuidagi täielikult; mitte ainult selle ühele osale, vaid kogu tervikvormile korraga. Otsemaid hämmastas mind see, et igaühel neist on ainuomane okstekuju ja võramuster. Vaatasin üht teise järel, tehes samal ajal enda ümber täispöörde. See omakorda suurendas erilist tunnet, mida iga tamm minus tekitas, justkui näeksin ma neid esimest korda või vähemalt hindaksin neid õieti esimest korda.

Kajastused

KÜSI PAKKUMIST