Tulemus­likkuse kunst

„Tulemuslikkuse kunstis” tungib autor otse edu ja nurjumise tuumani nii isikliku elu kui ka ühiskonna kontekstis. Raamatust saate õppida, kuidas jõuda maksimaalse tulemuslikkuseni, avastades ja vallandades oma sisemist jõudu olulistes valdkondades nagu motivatsioon, suhtlemine ja teostus.

Raamatus „Tulemuslikkuse kunst” aitab Stovall luua visiooni, milliseid samme teha, et muuta oma elu tulemuslikumaks.

Siit raamatust leiad ideid, kuidas defineerida edu endale sobival moel, avastada enda missioon ning oma mõtteid ja nägemusi paremini ellu viia.

Autor aitab paremini mõista järgmisi teemasid:

  • Edu defineerimine.
  • Missiooni loomine
  • Kire leidmine
  • Motivatsioon
  • Eesmärkide individualiseerimine
  • Elluviimise kunst

Ja palju enamat!

Kaasahaaravas ja jutustavas stiilis kirjutatud „Tulemuslikkuse kunst” on väga soovitatav lugemine ettevõtjatele, müügiinimestele ja kõigile teistele, kes soovivad oma elujärge parandada.

Jim Stovall on välja andnud üle 30 raamatu, kirjutanud lugematu arvu artikleid ja olnud pikaaegne koolitaja. Steve Forbes on pidanud teda üheks meie ajastu erakordseimaks isiksuseks.

Jim Stovall

Autor

Periood

kajastust

Projekti ülevaade

Monika Kuzmina

Monika Kuzmina

Vastutaja

Enne kui püüad kellegi käest nõu küsida, veendu, kas ta mõistab su isiklikku eesmärki ja missiooni, mille abil oled otsustanud liikuda siit sinna.

Kuidas jõuda tulemus­likkuseni?

Tulemuslikkuseni on võimalik jõuda ainult siis, kui see on seotud sinu enese määratlusega edust ning sinu isikliku missiooniga. mõnikord on kõige tulemuslikum kesk meeletut tegutsemist hoopis peatuda, sügavalt sisse hingata ja küsida endalt järgmisi küsimusi.

  1. Mida ma tegelikult üritan saavutada?
  2. Kas ma tõesti tahan seda?
  3. Kas see tegevus viib mind sellise lõpptulemuse poole?
  4. Kas sihile jõudmiseks on mõni parem viis kui see, mida praegu järgin?

Kajastused

KÜSI PAKKUMIST