Väärtusta ennast

Tänapäeval kuuleb paljude inimeste suust lauset: “Ma ei ole piisav.” Miks see nii on ja kust see ebakindlus on alguse saanud, tasub igaühel endal mõtiskleda. Eneseväärtustamine on inimese elus üks tähtsamaid oskusi. Kui väärtustad ennast, siis väärtustavad sind ka teised.

Panache räägib eneseväärtustamise olulisusest inimese elus, jagades juhiseid, kuidas selle teemaga oma elus hakkama saada. Väärtusta ennast sellisena, nagu sa oled – see on väga oluline.

Panache Desai on tänapäeva vaimne õpetaja ja visionäär, kelle sõnum, mis rõhutab armastuse ja eneseväärtustamise tähtsust, on toonud ta seminaridele ja töötubadesse tuhandeid inimesi kõikjalt maailmast. Ta ei pea end kuuluvaks ühtegi religioossesse ega spirituaalsesse rühmitusse ning aitab inimestel vabastada end valust, kannatustest, kurbusest ja piiravatest uskumustest. Panache sündis ja kasvas Londonis. Pärast elu muutvat kogemust ülikooli viimasel kursusel pühendus ta vaimsusele ning lahkus Londonist ja sõitis Ameerika Ühendriikidesse. Panache ebatraditsioonilised meistriklassid, telesaated ja veebiülekanded innustavad inimesi üle maailma. Ta pakub energeetilisi vahendeid ja tehnikaid, et avada inimestes peituvat lõpmatut potentsiaali.

Panache Desai

Autor

Periood

kajastust

Projekti ülevaade

Monika Kuzmina

Monika Kuzmina

Vastutaja

Vaid täielikus usalduses, kui pole enam hirmu ja ellujäämisvõitluse energiaid, suudad sa täielikult vastu võtta õnnistused ja võimalused, mis on sulle kättesaadavad.

Kuidas ennast väärtustada?

1. Ela südamega ja südamest

Pole oluline, kuidas su elu on siiani kulgenud. Pea meeles, et igal hommikul avad sa oma silmad ja võidad elus olemise suurel loteriil. Päeva jooksul on sulle antud 86 400 võimalust teha teistsugune valik, kui oled teinud minevikus. Samuti on sulle antud 28 800 hingetõmmet, et tegutseda ja mõelda lähtuvalt armastusest. Alati on ainult üks valik. Sa kas elad südamega ja liigud edasi oma piiritu potentsiaali suunas või jätkad elu tulvil hirmu ja piiratust.

2. Tea, et sa oled piisavalt hea

Pole olemas midagi, mida sa võiksid teha, saada või saavutada, mis teeks sind väärtuslikumaks, kui sa sellel hetkel oled. Sa oled piisavalt hea. Hinga sügavalt sisse ja harju selle mõttega. Sa oled piisavalt hea täpselt sellisena, nagu sa oled. Tea, kes sa tõeliselt oled. Tea, et rõõm on võimalik igas olukorras. Tea, et elu võib olla eriline, et sina oled eriline.

3. Tea, et inimesed on sinu elus põhjusega

Läbi aegade on pühakud ja targad teadnud, et nende sisemine olemus peegeldub tagasi kõigis inimestes, kohtades ja olukordades. Sinu abikaasa, ülemus, lapsed, uudised, liiklus, töötähtajad – igaüks neist oma joonte, võlu, vigade või väljakutsetega on selleks, et tuua sind endaga suuremasse harmooniasse. Kui hakkad nägema oma elu sellest perspektiivist, siis kõik muutub. Selle asemel, et põgeneda, end peita ja ebameeldivaid tundeid vältida, tervitad sa seda, sest see on vabaduse lävepakk. Sa lõpetad projitseerimise, peegeldamise ja hinnangute andmise mängu, kui hakkad nägema, kogema ja vastu võtma end kõigis asjades. Kui oled millestki teadlikuks saanud, et saa see sind enam alateadlikult mõjutada. Kui lubad endal lõdvestuda ja tunda, mida sul on vaja tunda, kui oled ärritunud, selle asemel et end lukustada, kõrvale juhtida, süüdistada või rünnata, hakkad sa vabanema.

4. Seisa ajupesule vastu ja lõpeta tunnustuse otsimine seal, kust sa seda kunagi ei leia

Jah, väga vähesed inimesed suudavad ühiskondlikule ajupesule vastu seista. Kast on liiga väike, liiga kitsas. Et teistele meelepärane olla, pead sa oma autentse mina alla suruma. Sa pead pidevalt end maha salgama, et kuuluda ühiskonda. Sulle öeldakse, mis on õige ja väär. Erinevate meediumite kaudu – televisiooni, filmide, ajakirjanduse ja interneti kaudu öeldakse sulle, mida tähendab edu, mida tähendab atraktiivsus ja mismoodi peaks armastus välja nägema. Aga kuidas sa saaksid tahta planeeditäielt inimestelt, kes ennast ei armasta ega tunnusta, et nad sind armastaksid ja tunnustaksid? Sul on käes aeg lõpetada tunnustuse otsimine sealt, kust sa seda kunagi ei leia, ja lõpuks alistuda sellele rahule, nagu sa ise oled. Vabanemine sellest tekitatud, ajupestud minast on tee rahu, armastuse, tervise, külluse ja rõõmu juures.

Kajastused

KÜSI PAKKUMIST