Valgus tunneli lõpus

Depressioon, ärevushäired, stress ja läbipõlemine on laialt levimas kogu maailmas. Kuidas depressiooni ära tunda, mida selle keerulise seisundi puhul ette võtta ja kuidas sellest vabaneda? Käesolevast raamatust leiabki lugeja vastused nendele küsimustele.

Brandon Baysi loodud rännakumeetod on efektiivne tehnika, mille abil tervendada oma keha ja vaimu. Tänaseks on see meetod laialt levinud ning sellest on saanud abi tuhanded inimesed.

Kevin Billett vabanes rännakuteraapia abil oma 30 aastat kestnud depressioonist ning imetledes selle tehnika tervendavat jõudu, otsustas ta liituda Brandoni meeskonnaga, et levitada ja tutvustada rännakumeetodit kogu maailmas.

Selles inspireerivas ja kogemustel põhinevas raamatus toovad autorid esile depressiooniga seotud eksiarvamused ja sõnastavad depressiooni olemuse ümber ning õpetavad samm saamu haaval, kuidas depressiooni põhjusteni jõuda ja neist vabaneda.

Jagades meiega rännakumeetodi põhiharjutusi ning isiklikke kogemusi, näitavad nad meile, kuidas avastada positiivsus ja rõõm, mis peituvad meie sügavamas olemuses. Selles raamatus on palju erinevaid sisevaatlusi, mis seisnevad suunistes, kuidas läbi teha sisemisi rännakuid. Sõltumata sellest, kas oleme siis depressioonis, lihtsalt pisut stressis, ärevil või kurvameelsed, võimaldavad need harjutused meil vabaneda ning hakata elama täiuslikumat ja tähendusrikkamat elu ning avastada oma elu tõelist eesmärki.

Brandon Bays

Autor

Periood

kajastust

Projekti ülevaade

Monika Kuzmina

Monika Kuzmina

Vastutaja

Kui olete tunnetele – vähemalt aeg-ajalt – täiesti avatud, siis kaasneb sellega üks hea asi: mõistmine, et tunded on lihtsalt tunded, et need ei ole iseenesest ei head ega halvad.

Üks hea nõuanne

  • Igal õhtul enne magamaheitmist või igal hommikul peale ärkamist kirjutage oma päevikusse üles kolm kuni viis asja, mille eest olete oma elus väga tänulik.
  • Alustage kõige lihtsamatest ja liikuge siis edasi.
  • Kirjutage iga päev midagi erinevat, see võtab kõigest mõne minuti.
  • Te näete ehk üllatusega, kui palju on teie elus kõike seda, mille eest tänulik olla, ja te mõistate üsna peagi, kuidas sellele keskendumine aitab teil oma elu paremaks muuta.

Kajastused

KÜSI PAKKUMIST