Aitäh Sulle, et loome koos paremat elu!

2024. aastal täitus heade uudiste portaalil ja kangelaste meediaagentuuril kümnes tegutsemisaasta! Tule meiega virtuaalsele fototuurile ja vaata, miks, mida ja kellega oleme head ja ägedat sel aastal korda saatnud!

Monika Kuzmina

elu olu ilu

25.01.24

Maarja Lember Star FMis

18.01.24

GoodFight podcasti salvestus

17.01.24

Vallo Arumäe võttepäev

17.01.24

Peep Vain Õhtuleht Puuduta mind salvestus

16.01.24

Health Clinic võttepäev

14.01.24

Aufguss koolitus Elamus Spa's

13.01.24

Elamus Spa Tallinna Lennujaamas

12.01.24

Rikardia võttepäev

11.01.24

Elamus Spa võttepäev

10.01.24

Mats Soomre võttepäev

10.01.24

Mihkel Nurm Star FMis

05.01.24

Mai-Liis Kivistik võttepäev

04.01.24

Monika Palmi võttepäev

2023 ↓
 
31.12.23

AITÄH: Oli täiega äge aasta!

Me oleme kogu meeskonnaga, peredega ja täiega tänulikud sulle selle ägeda aasta eest. Uuel aastal ootavad meid kõiki ees uued tuuled – nii põnev, eks! Aga praegu enne uut aastat soovime sulle meie perede poolt – HEAD VANA AASTA LÕPPU JA VEEL ÄGEDAMAT UUT AASTAT!

26.12.23

ME PUHKAME: Puhkepäev perega Elamus Spa's

Kui suvisel ajal on eestlaste üheks lemmiktegevuseks rannas ja mere ääres peesitada, siis talvisel ajal võtab enamus meist aja maha spaas. Nii otsustas ka meie tööpere liige Anneli Allikas-Parv koos pere ja õe pere suured jõulupidustused ja söömised lõpetada Mustamäel asuvas Elamus Spas, millel puudub ajapiirang.

Kogemuslugu ja fotod: GoodNews

21.12.23

Mis seal ikka - KÕIK SAUNA!

Sauna-aasta 2023 on osutunud edukaks, paljude kirglike saunaentusiastidega on saunakultuuri südamega edasi edendatud. Mustamäe Elamus SPA andis 21. detsembril saunapealinna tiitli trofee edasi Kalma saunale, mille eesruumis seda uudistada saab ning tunda üheskoos uhkust meie kodumaa saunakommete üle.

Video, meediatöö ja fotod: GoodNews

19.12.23

Mis oleks kui kingiks tänusõnu?

Filmisime täna Elamus Spa juhi Margit Kurni aastalõpu tänuvideot. Idee oli lihtne – ÖELDA LIHTSALT AITÄH! Kõigile, sest vaid koos suudame me siin ilmas teha tõeliselt suuri asju. Aitäh Margit sulle selle eest, et oled nii võimas, südamega aga samas sirge seljaga juht! Oled eeskujuks ja meie süda elab Elamus Spa edule nii väga kaasa!

Video, meediatöö ja fotod: GoodNews

19.12.23

Raadio 2 "R2 Pulss" intervjuu: Robin Juhkental ja Brigitta Liivak

Brigitta Liivak on IT haridusega ettevõtja, endine modell, jumestuskunstnik ja Mrs Worldwide esitiitli võitnud Eesti naine, ema ja abikaasa. Brigitta selgitas missinduse ja modellinduse tagamaid, rääkis tiitlivõistlusest ja naisettevõtjaks olemisest.

Meediatöö ja fotod: GoodNews

18.12.23

Käisime külas Kuku Hommikuraadios

Täna käisime Elamus SPA peasaunameistri Johanna Jakobsoniga külas Kuku Hommikuraadiol. Johanna käis septembris Saksamaal Eestit esindamas ühel maailma parimal spaa- ja saunakeskuseid ühendava organisatsiooni Aufgussi võistlustel. Johanna rääkis saates, et kõige tähtsam saunameistrina on see, et oskaksid luua meeleolu ja sa südamest ning hingest tahad, et inimesed naudiksid saunarituaale ja lõõgastuksid. Lisaks rääkis Joanna saates järgmisel aastal toimuvatest meistrivõistlustest!

Meediatöö ja fotod: GoodNews

16.12.23

Korraldasime tiimiga Tartus SPRINDI

Mis asi on SPRINT? Kindla ajavahemiku jooksul ühe probleemi sõnastamine, tegevusplaani loomine ja probleemi ära lahendamine. Meie SPRINT “1 päev meiega = 1 aasta turundusmaterjale” kestis 5 tundi. Meie klientide kõige suurem probleem on ajapuudus. Seega vajasime lahendust, millega klientidele rohkem aega kinkida. Saime suure sammu edasi. Kohal olid erinevate valdkondade juhid, abilised ja “kriitiline klient”.

Eesmärk: Kinkida 2024. aastal klientidele rohkem aega ja turundusmaterjale!

15.12.23

Täiega soovitame: Kui Tartumaale satud, astu läbi Pärna Talust

Vahel käime reedeti Tartumaal külas Pärna Talu pererahval. Igal reedel müüb pererahvas koduõues peremehe ja perenaise küpsetatud sinki ja leiba. Perepoeg Maario aga pakub erinevaid gurmeeroogasid, talvisel ajal saab sõita hoovis vahel saaniga ja muuseas, see on üks koht, kus lapsed on lihtsalt õnnelikud. Vahel on autode järjekord nii pikk ja inimesi sadu. Kas oled Pärna Talus käinud?

Fotod: GoodNews

12.12.23

Käib töö ja vile koos! Tööpere Elamus Spa's

Täna veetis meie tööpere liige Joanna Koovit perega päeva agentuuri ägeda kliendi juures Elamus Spa’s. Sellised visiidid kuuluvad meil “töökohustuste” hulka ja teisalt vahel meile lihtsalt meeldib võtta tööpäevad vabaks, nautida elu ja hetki.

Video-, meedia- ja sotsiaalmeediatöö: GoodNews

07.12.23

Buduaari jõulupidu! Lavale astusid Helen Haava ja Mai-Liis Kivistik

7. detsembri õhtul täismajale toimunud Buduaari jõulupidu, kus meie kaks ägedat naist ja kõneisikut lavale astusid. Biodünaamilise hingamise ja trauma vabaduse (BBTRS) praktik ja Rikardia tegevjuht Helen Haava rääkis julgusest abi küsida, kui oled keerulises olukorras. Loodusterapeut, joogaõpetaja ja Maiwistiku looja Mai-Liis Kivistik aga näitas kõigile, millised näojooga harjutused peaks kuuluma kõigi igapäevarutiini!

Maiwistiku ja Rikardia meediatöö: GoodNews

07.12.23

Käisime katuseid mööda ... aga turvaliselt

7. detsembri keskpäeval käisime katusel. Skyproffi tegevjuht ja kõrgtööde ekspert Mihkel Nurm rääkis Tallinna uudistele kõrgtööde ohutusest ja lumekoristusest. Tallinna Uudised on eetris igal argiõhtul kell 18:15 TV3-s. Oled hädas lume koristamisega, kodusele katusele minna ohtlik või ei tea täpselt, millised on ohutusnõuded? Pane teler käima! Ja kui maha magasid, siis vaata intervjuud Pealinn.ee.

Skyproffi meediatöö: GoodNews