15 hindamatut kasvu­seadust

Raamat „15 hindamatut kasvuseadust, järgi neid ja saavuta oma potentsiaal“ on mõeldud kõigile, kes soovivad kasvada inimeseks, kes suudab jõuda oma eesmärkide ja unistusteni ning seda läbi järjepideva enesearengu.

Raamatus tuuakse välja läbi näidete ja kirjelduste 15 seadust/põhimõtet, mille rakendaja kasvatab teadlikult oma potentsiaali. Need seadused kehtivad sõltumata sellest, kas me neid teadvustame või mitte, seega oleks mõistlik neid oma elus teadlikult rakendada.

Kas on olemas kindlaid tegevusi ja viise, mis tagavad alati edu ning eesmärkide ja unistuste saavutamise?

John C. Maxwell ütleb, et vastus on JAH.

Edu võti on kasvamises! Kasvamisele keskendudes Sa arened ning arenedes saavutad alati oma potentsiaali ja seeläbi ka eesmärgid.

John C. Maxwell on uurinud ja tegelenud enam kui 50 aastat personaalse arenemise teemadega ning raamatus „15 hindamatut kasvuseadust, järgi neid ja saavuta oma potentsiaal“ toob ta välja kindla edu ning Sinu maksimaalse potentsiaali saavutamise seadused.

Lisaks kasvamise seaduste teadasaamisele aitab raamat Sul saavutada õiget hoiakut, avastada oma tugevusi, siduda Sind oma kirgedega, olla oma eesmärkidega rohkem ühenduses ning arendada vajalikke oskusi nii, et saaksid olla kõik, mis Sa suudad olla. Sa leiad sealt ka valed uskumused, mis meid igapäevaelus tagasi hoiavad.

Sellest raamatust kasu saamiseks ei pea Sa olema liider, kuigi see sisaldab ka liidriks olemise teemasid. Kasvamiseks ei pea Sa kuuluma ühtegi meeskonda, kuigi see aitaks kaasa. Pead olema lihtsalt keegi, kes tahab kasvada ning oma tänasest versioonist paremaks saada.

Sa ei saa muuta oma elu, kui Sa ei muuda oma igapäevaseid tegevusi. Oled oma potentsiaali saavutamise teel, kui õpid selgeks raamatus sisalduvad seadused ja elad nende järgi. Aastatepikkune õppimine ja kasvamine viib Sind uskumatutesse kõrgustesse.

John C. Maxwell

Autor

Periood

kajastust

Projekti ülevaade

Monika Kuzmina

Monika Kuzmina

Vastutaja

Motivatsioon ei taba sind välguna selgest taevast. Kogu motivatsioonijutt on lõks. Unusta see motivatsioon ära. Lihtsalt tee seda, mida vaja.

Järje­pidevuse seaduse ellu­rakendamine

  1. Vii motivatsiooni meetod vastavusse oma isiksusetüübiga. Kasuta ükskõik millist isiksuse profileerimist, et oma isiksusetüüpi uurida. (Kui Sa pole seda varem kasutanud, siis leia mõni. Näiteks Myersi-Briggsi tüübiindikaator, DiSC ja Personality Plus.) Kui leiad hea pidepunkti, mis Sinu isiksusetüübiga kokku läheb, siis ehita üles lihtne ja tugev, Sinu tugevustel põhinev igapäevane süsteem.
  2. On raske millelegi truuks jääda, kui Sa pole leidnud viisi, kuidas protsessi ennast väärtustada ja hinnata. Tee nimekiri kõigest, mis Sulle enesearengu puhul meeldib. Kui see nimekiri on lühike, siis tööta selle kallal. Kõik, mida Sa motivatsioonina suudad leida, kasvatab Sinus paremaid kasvamise harjumusi.
  3. Mida rohkem on Sul mikse oma igapäevase enesearengu poole püüdlemiseks, seda tõenäolisem on see, et Sa selle ka ellu viid. Hakka neile miksidele kuuletuma. Mõtle koheste ning samuti ka pikaajaliste kasutegurite peale. Mõtle eesmärgiga, visiooniga ning unistustega seotud põhjuste peale. Mõtle, kuidas see Sind suhetes, elukutses ja vaimses plaanis aitab. Iga põhjus kasvamiseks on hea põhjus, peaasi, et ta on Sinu põhjus.

Ära iial unusta: motivatsioon paneb su liikuma, kuid distsipliin hoiab Sind kasvamas. See on järjepidevuse seadus.

Kajastused

KÜSI PAKKUMIST