Entsüklopeedia väikestele. MIKS

Miks Päike öösel peitu läheb? Miks sajab vihma? Miks putukad nõelavad?

Sellest raamatust leiate vastused paljudele küsimustele, mis teie last huvitavad. Tutvustage last ümbritseva maailmaga lihtsal ja huvitaval viisil!

Suured värvilised pildid, sümpaatsed tegelased, huvitavad faktid – tänu sellele raamatule omandab laps kiiresti uusi sõnu, laiendab silmaringi, arendab uudishimu.

Lapsevanemate abistamiseks on raamatu lõppu paigutatud spetsiaalne valik ülesandeid loetu mõistmise kohta. Võite kasutada meie küsimusi ja neid ka ise raamatu põhjal juurde mõelda.

Anne Royer

Autor

Periood

kajastust

Projekti ülevaade

Monika Kuzmina

Monika Kuzmina

Vastutaja

Kui sa oled kellegi vastu viisakas, siis annad talle mõista, et austad teda. Omakorda on ka tema kindlasti sinu vastu viisakas ja kõik on rõõmsad.

Huvitavaid fakte

  • Umbes 18-aastaselt lõpetab luustik pikkusesse kasvamise ja keha hakkab järk-järgult vananema.
  • Ookeanide põhjas asuvad mäed, orud, tasandikud ja isegi vulkaanid. Mõned neist kõrguvad üle veepinna ja moodustavad terveid saari.
  • Antarktis on ainus manner, kus puudub püsiv inimasustus. See on kaetud lume ja jääga, seal on alati väga külm. Mõned elusolendid, nagu pingviinid, on kohanenud eluks karmides tingimustes.
  • Mitte ainult linnud ei mune, vaid seda teevad ka mõned haide, madude, krokodillide ja kaheksajalgade liigid. Kalade, konnade ja kärnkonnade mune kutsutakse marjaks.
  • Vesi on oluline kõigile: inimestele, taimedele ja loomadele. Ilma veeta ei ole elu võimalik, seepärast tuleb vett kulutada kokkuhoidlikult.

Kajastused

KÜSI PAKKUMIST