Imede hommik

„Imede hommik“ (The Miracle Morning) on üks Amazoni kõrgemini hinnatud raamatutest, mida on tänaseks tõlgitud juba pea 20 keelde. Autor Hal Elrod on oma raamatus kokku võtnud „parima praktika“, mis on läbi sajandite muutnud tuhandete edukate ja palju saavutanud inimeste elu ning pannud sellest kokku igahommikuse programmi. Nende lihtsate ja üllatavalt vähe aega võtvate „imede hommiku“ rituaalide kasutamine võibki olla viis saavutamaks kõik, mida oled kunagi soovinud, ja kiiremini, kui oled kunagi mõelnud.

Sa võid olla palju lugenud ja tead mitmeid erinevaid edu lubavaid praktikaid, kuid neid järjepidevalt praktiseerinud ei ole? Sest elu on kiire, aega väha jne? Soovitud muutusi toob reeglina aga vaid õigete asjade järjepidev tegemine.

Tuginedes eeldusele, et päeva algus mängib väga olulist rolli sinu terve päeva, töö ja lõpuks ka elu kvaliteedi kujunemisel, annab raamat „imede hommik“ täiusliku ja vähe aega võtva hommikuse rituaali, mida on lihtne harjumuseks kujundada. See õpetab muuhulgas ka kuidas saada üle äratuse pidevast edasilükkamisest, isegi kui sa pole kunagi olnud hommikuinimene. Raamatust ei saa sa mitte ainult õpetusi ja soovitusi, vaid ka põhjalikke selgitusi, miks ja kuidas need tegevused sulle edu tagavad. Näiteks peatutakse muuhulgas meditatsiooni, afirmatsioonide, visualiseerimise, hommikvõimlemise, enesesisenduste jne vajalikkusel. Ka oma MIKS´i võid raamatu abil üles leida.

Ära raiska enam oma hommikuid ja ole valmis vastu võtma muutusi, mida oled alati soovinud! Alustada võid kasvõi 6 minutist päevas!

AUTOR
Hal Elrod

Hal Elrod

Autor

Periood

kajastust

Projekti ülevaade

Monika Kuzmina

Monika Kuzmina

Vastutaja

Vähem kui kaks kuud pärast oma esimest Imede Hommikut polnud mu sissetulek mitte vaid vanal, majanduslanguse eelsel tasemel tagasi, vaid see oli kõrgem kui kunagi varem.

6 minutit

6 minutit, mis muudavad su hommiku imeliseks

Kujuta ette, kui sinu hommiku esimesed kuus minutit algaksid nii…

Esimene minut…vaikus Istu väga rahulikult, hinga sügavalt ja aeglaselt. Vaikuses istudes oled täielikult olevikus, kohal käesolevas hetkes. Vaigistad oma meele ja lõdvestad keha ning lubad kogu oma stressil haihtuda. Sinus kujuneb sügavam rahutunnetus, eesmärgitunnetus ja suunatunnetus. 

Teine minut…afirmatsioonid Soovituslik on ette võtta oma igapäevased afirmatsioonid, kui sul need on. Kui ei ole, siis on sul võimalus need endale luua. Afirmatsioonid meenutavad sulle sinu piiramatut potentsiaali ning olulisemaid prioriteete – loe need otstas lõpuni kõva häälega endale ette. Olulisele keskendudes tõuseb sinu motivatsioonitase. 

Kolmas minut…visualiseerimine Suled silmad või vaatad oma unistuste tahvlit ja visualiseerid. Visualiseerimine võib sisaldada ka seda, kuidas Sa end oma eesmärke saavutadestunned ja milline see hetk välja näeb. 

Neljas minut…tänulikkus Võta paar minutit, et üles kirjutada mõned asjad, mille eest tänulik oled, mille üle uhke oled ning mõned tulemused, mida lubad endale sel päeval saavutada. Nii lood endale jõustava, inspireeriva ning enesekindla meeleseisundi. 

Viies minut…lugemine Seejärel haara mõni raamat ning investeeri üks imeline minut ühe-kahe lehekülje lugemiseks. Leia raamatust mingi uus mõte, midagi sellist, mida oma päevas rakendada saad. 

Kuues minut…liikumine Lõpuks tõused püsti ja liigutad oma keha ühe minuti jooksul. Võid teha venitamist, kätekõverdusi, koha peal hüppeid. Oluline on oma südamelöökide sagedus üles saada ning sellega energiat, teadvelolekut ja keskendumisvõimet tõsta.

Kajastused

 1. LUGEMISSOOVITUS ⟩ Alusta aastat selle raamatuga: Hal Elrod «Imede hommik» – 03.01.23 Raamatud/Postimees
 2. 7 head mõtet Hal Elrodi raamatust «Imede hommik» – 19.09.22 Raamatud/Postimees
 3. LUGEMISSOOVITUSED ⟩ 7 raamatut, mis arendavad meelt ja panevad mõtlema – 20.01.22 Raamatud/Postimees
 4. KINGISOOVITUSED ⟩ 3 raamatut, mis innustavad oma eesmärkide poole pürgima – 25.11.21 Raamatud/Postimees
 5. Proovi järele! Need on hommikupraktikad, mis on muutnud edukate ja palju saavutanud inimeste elu – 05.08.21 Naistekas/Delfi
 6. Ära soovi endale täiuslikku tulevikku – 23.07.21 Raamatud/Postimees
 7. Lihtne moodus, mis aitab saada edukaks – 19.04.21 Raamatud/Postimees
 8. Proovi järele! Need KUUS minutit hommikul muudavad sinu päeva palju paremaks – 03.02.21 Naistekas/Delfi
 9. INSPIREERIV ⟩ Kuidas sinu hommikud tavaliselt algavad? – 14.07.20 Raamatud/Postimees
 10. „PUUDUTA MIND“ 129. SAADE | Kirjastajad Toomas Väli ja Alo Tammsalu: sinu väärtus ei seisne selles, mida sa tead, vaid selles, mida sa jagad – 25.04.20 Õhtuleht
 11. RAAMATUSOOVITUSED ⟩ Kuidas avada enda potentsiaal ning elada külluslikku elu? – 21.04.20 Raamatud/Postimees
 12. HEAD LUGEMIST I Heade uudiste portaali lugemissoovitused! Ehk on sinugi suur elumuutus peidus nende kaante vahel? – 19.04.20 Hingele/GoodNews
 13. NIPINURK: 6 minutit, mis muudavad su hommiku imeliseks – 20.04.20 Buduaar/TV3
 14. Milline on mehe hommik, kes autoavariisse sattus, surnuna leiti ja kes täna kogu maailma inspireerib? – 16.02.20 Hingele/GoodNews

KÜSI PAKKUMIST