Sherlock Kondi liitmis- ja lahutamis­seiklus

Sherlock Kont ja dr Kasson on sattunud aritmeetilisse seiklusse. Nad peavad läbi tegema matemaatiliste mõistatuste raja, mis on täis paeluvaid liitmis- ja lahutamistehteid. Lugeja ülesanne on lahendada iga tehe, et nurjata professor Moriroti kurjad kavatsused.

Selles armsas tegevusraamatus on abiks Sherlocki salaluup, mis paljastab iga mõistatuse vastuse. Vastust näed, kui asetad luubi muareemustriga alale. See võimaldab lapsel oma arvutusoskust üha uuesti testida.

  • Suurepärane liitmis- ja lahutamistehetega tegevusraamat õigeid vastuseid näitava abivahendiga.
  • Lapsed vanuses 7+ saavad end mitu korda testida ja kirjutusvahendeid ei ole vaja, nii et raamatut saab üha uuesti kasutada.
  • Võluvad tegelased ja põnev krimilugu teevad õppimise lõbusaks.
  • Mõistatused on jagatud peatükkidesse (PRONKS, HÕBE, KULD JA PLAATINA), milles keskendutakse arvupaaridele, murdudele, arvujadadele, kümnendmurdudele ja algebrale.

Tule koos Sherlock Kondi ja dr Kassoniga uskumatule aritmeetilisele seiklusele. Kasuta oma liitmis- ja lahutamisoskusi, et nurjata professor Moriroti kurjad kavatsused ja lahendada teel põnevaid arvmõistatusi. Kontrolli oma vastuseid Sherlocki salaluubi abil. Matemaatilistes tehetes edasi jõudes teenid medaleid. Raamatus käsitletakse algkooli õppekavasse kuuluvaid arve.

Jonny Marx
Kirstin Swanson

Autor

Periood

kajastust

Projekti ülevaade

Monika Kuzmina

Monika Kuzmina

Vastutaja

Ristküliku vastasküljed on võrdse pikkusega.

Katkend raamatust

Minu nimi on Sherlock Kont (maailmaklassi detektiiv ja professionaalne mõistatusemurdja). Minu töö on kasutada oma võrratut matemaatikaoskust raskete pähklite lahendamiseks ja nabida kinni kavalaid kurikaelu.

Ole mulle abiks minu liitmis- ja lahutamisseiklustes ja atia jõuda jälile kurjale vaenlasele professor Morirotile. Seikluse käigus teenid medaleid ja raamatu mõistatused panevad proovile sinu erinevad arvutusoskused. Koos oma ustava abimehe sr Kassoniga annan sulle seikluse jooksul kasulikke vihjeid.

Kajastused

KÜSI PAKKUMIST