Elu muutev hüpnoos

Seletame selles raamatus lahti, mis on hüpnoosisolek ning kuidas seda saab enda aitamiseks kasutada. Pakume lihtsaid nippe ja harjutusi, mida arenguteel kasutada ja mille abil lahendusi leida. Kõik nõuanded ja lahendused tuginevad meie praktikale ja kogemustele klientidega.

Igat teemat vaatleme kõigepealt sellena, mis ta näib olevat – seejärel uurime, mis on probleemi tegelik põhjus ning millised on praktilised sammud selle lahendamiseks. Käsitletud teemad on enamiku elu alustalad – ülemõtlemise lõpetamine, vastutamine oma elu eest, tundlike laste kasvatamine, oma soovide realiseerimine jne. Raamat aitab mõista seda, mis on elus näilise kihi taga. Raamat on kirjutatud lihtsas keeles ning selle lugemine ei eelda eelnevaid vaimseid teadmisi.

Maris Saar on Tõelise Mina teraapiate hüpnoterapeut. Ta on õppinud Inglismaal ning nüüdseks on ta hüpnotisööride koolitaja ning ta on Ameerika Hüpnotisööride Liidu liige. Marise klientuur on rahvusvaheline, sealhulgas nii erakliendid, firmad kui suurte festivalide külastajad. Marise suurimaks tugevuseks on tema võimekus tuua inimeses välja tema parimad küljed ja omadused. Tema missiooniks on suunata oma kliente leidma oma algolemust, oma Tõelist Mina.

Siim Sildoja on Tõelise Mina teraapiate hüpnoterapeut. Siimu varasem inseneriharidus ja töökogemus on andnud talle elus täpsuse tagaajamise ja punktuaalsuse. Siim omab maailma kõrgeimat hüpnotisööride taset ehk ta on Master Hypnotheraphist ning Ameerika Hüpnotisööride Liidu liige. Siim on teinud ka showhüpnoose eri valdkonnast firmadele (kaubandus, õigusabi, ehitus ja meditsiin). Siim keskendub alati kliendi hetkeolukorrale, mitte kliendi staatusele või ühiskondlikule rollile. Tema missiooniks on inimeste tegeliku potentsiaali esiletõstmine, sügavuse leidmine ja ühiskonnas teadlikkuse tõstmine.

Siim Sildoja
Maris Saar

Autor

Periood

kajastust

Projekti ülevaade

Monika Kuzmina

Monika Kuzmina

Vastutaja

Püüa leida üles, miks sa üldse hommikuti üles tõused!

Nõuanded

Mõned head terapeutide nõuanded, kuidas vaimsed pinged kehast välja saada:

Füüsilisi pingeid saab maandada väga lihtsalt – füüsilisi tegevusi tehes. Näiteks iga päev vähemalt 30 minutit jalutada. Vabalt võib jalutamise asemel ka 10-15 minutit tantsida kodus, nii nagu igaüks oskab, suudab ja tahab. Üheks heaks võimaluseks on tööle jala kõndimine ja töölt tagasi kõndimine.

Võid võtta ka regulaarselt hetki iseendale! Näiteks tee 2×5 minutit päevas meelte praktikaid, ela tundeid välja – nuta, naera või tee nii, nagu sul on vaja, mediteeri, liigu.

Üks kõige lihtsam viis vaimseid pingeid kehast välja saada on karjumine. Mine näiteks metsa või autosse – või siis röögi kodus patja, seda samal ajal kasvõi pekstes.

Ka enda tühjaks rääkimine aitab! Leia endale inimesed, kellega saad kõigest rääkida.

Kõige parem praktika oma vaimseid pingeid välja lasta on aga tegeleda meditatiivse tegevusega. Ei ole kindlat nõuet või mingit kindlat liiki meditatiivset tegevust, mida kindlasti peab tegema. Igaüks võib vabalt teha oma meditatsiooni, lihtsalt vaigistada oma mõtteid, keskenduda iseendale ja hakata leidma oma probleemidele lahendusi, mitte suruda oma mõtteid ja probleeme alla.

Kajastused

KÜSI PAKKUMIST